Ресурси — визначальний фактор, який дає можливість ЗСУ мати успіх на полі бою, — Селезньов

ЗСУ. Ілюстративне фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Збройним силам України (ЗСУ) необхідна зброя для боротьби з окупаційними військами Російської Федерації. Сукупність факторів, таких як зброя, технології, розвідувальна інформація, ресурси, створюють сприятливі умови для досягнення військових цілей. Про це сьогодні, 29 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий експерт Владислав Селезньов.

“ЗСУ необхідна зброя. Ілюзій ні в кого не повинно бути. Саме ресурси є визначальним фактором, який дає нам можливість мати успіх на полі бою. Саме від обсягів і темпів постачання озброєння, техніки, не тільки від підприємств українського оборонно-промислового комплексу, але й від наших західних партнерів, залежить ситуація на полі бою. Абсолютно раціональний підхід, який оцінюється саме через призму ресурсів і можливостей”, — сказав він.

ЗСУ зараз не вистачає саме зброї для того, щоб мати повний комплекс факторів для досягнення успіхів на полі бою, наголосив експерт.

“Є ще низка елементів, які посилюють бойовий потенціал української армії — це підготовлений, навчений і всіляко екіпірований особовий склад. Це створення мережі інженерних фортифікаційних споруд. У сумі важливі такі чинники: зброя, технології, розвідувальна інформація, ресурси. Усі ці чинники створюють ту саму перевагу української армії на полі бою. Відсутність одного з елементів може серйозно змінити ситуацію на полі бою. Саме комплексне, системне використання всіх факторів вогневого, технологічного впливу на противника дає нам той самий результат”, — розповів він.

Читайте також: Армія РФ намагається створити буфер безпеки навколо Донецька і готова зазнавати величезних втрат, — Селезньов

Прямий ефір