Генконсульство України в Стамбулі перевіряє інформацію про затримання в Туреччині українця

Фото Укрінформ

Генеральне консульство України в Стамбулі перевіряє інформацію про затримання групи осіб за підозрою в шпигунстві, серед яких може бути громадянин України.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, пише UA з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Бачимо інформацію в ЗМІ про затримання в Стамбулі групи осіб, серед яких може бути громадянин України. Турецька сторона поки що не інформувала українські дипломатичні установи в Туреччині про факт затримання. Звернення рідних також не надходили”, – сказав речник.

Ніколенко зазначив, що за дорученням Міністерства закордонних справ Генеральне консульство України в Стамбулі вже звернулося до правоохоронних органів Туреччини, щоб перевірити цю інформацію, з’ясувати місцеперебування українського громадянина й деталі справи, отримати дозвіл на його відвідування консулом.

Турецьке видання Hurriyet повідомило, що в Туреччині заарештували шістьох осіб за підозрою в політичному та військовому шпигунстві, серед них громадяни РФ, Узбекистану та України.

До слова, президенти України та Туреччини обговорили гуманітарну ситуацію в окупованому Криму.

Читайте також: Пенсіонерку з окупованого Криму засудили до 12 років в’язниці за “шпигунство”

Прямий ефір