Джонсон написав листа українським дітям: Ваша країна виграє цю війну

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям із запевненням, що вони не самі, а наша держава виграє війну, яку проти неї розв’язала Росія. Про це повідомляє Sky News.

У тексті Борис Джонсон висловив враження від квітневого візиту до Києва та зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським: “Я вірю, як і ваш президент, що Україна виграє цю війну. Я всім серцем сподіваюся, що незабаром ви зможете повернутися у свої оселі, у свої школи, у свої сім’ї. І хоч би що сталося, хоч би скільки часу це забрало, ми у Великій Британії ніколи вас не забудемо і завжди пишатимемося тим, що можемо називати вас своїми друзями”.

Глава британського уряду попросив дітей про дві речі. По-перше, пишатися “своєю країною, своїми батьками, своїми сім’ями та своїми солдатами, а найбільше пишатися собою”.

“Багато хто з вас бачив або пережив те, свідком чого не повинна бути жодна дитина. Проте щодня українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи, я не можу придумати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі”, – написав Джонсон.

Він також запевнив дітей, що вони не самі.

“Можливо, вас розлучили з друзями вдома, але у вас є мільйони інших людей по всьому світу. Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори над нашими будинками, офісами, церквами, крамницями та ігровими майданчиками, навіть над власним дахом на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. Наші діти малюють ваш прапор у своїх класах і роблять синьо-жовті браслети на підтримку вашої країни”, – наголосив британський прем’єр.

Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA назвав два шляхи для деблокування українських портів.

Росія може розплачуватись майном із постраждалими українцями – Зеленський

Війна в Україні закрила Росії дорогу до космосу — як вплинули санкції

Читайте також: “За честь країни, за прапор, за народ”: тріумф України на Дефлімпіаді прокоментував капітан футбольної збірної

Прямий ефір