ДП «МПІУ» оголошує конкурс

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 15.03.2021р. № 28/1 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з виробництва (створення) аудіовізуальних творів (телевізійних програм), що включає в себе: написання  сценаріїв та виробництво циклу документально-пізнавальних авторських телепрограм про невідому історію славнозвісних українців, які приймали та приймають участь у творенні світової культури. Це біографічні, інформаційні та особисті історії видатних співвітчизників, а також аспекти їх особистого внеску у різних сферах діяльності, здобутки, досягнення, нагороди.  Історії людей, які походять з України, про їх тернистий шлях до успіху, подолання перешкод та визнання у світі.

Цикл документально-пізнавальних авторських телепрограм сприятиме підвищенню свідомості та самоідентифікації українського суспільства, а також мотивації до активної розбудови громадянського суспільства через підвищення національної свідомості.

Реалізація даного  мистецького проекту має на меті створити конкурентоспроможний телевізійний продукт, який збільшить обсяг власного контенту, створеного з урахуванням потреб цільової аудиторії телеканалів ДП «МПІУ», що сприятиме  задоволенню інформаційних, культурних  та освітніх потреб аудиторії.

Вид  циклу телепрограм: документально-пізнавальний.

Жанр: Авторська телепрограма.

Хронометраж 1 серії: 30 хвилин (±5 хвилин) .

Кількість серій: не менше ніж 16 серій.

Мова сценарію: російська.

Цільова аудиторія:   14+ (жінки, чоловіки) різного сімейного стану, освіти та професій.

Для участі у конкурсному відборі учасники конкурсу подають до ДП «МПІУ» наступні документи:

Учасник несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Документи, які подаються на конкурс мають бути викладені державною мовою (окрім проєкту сценарію).

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу  ДП «МПІУ», яка зазначена в оголошенні.

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Не пізніше двох робочих днів з дати отримання заявки секретар комісії надсилає на електронну адресу учасника підтвердження про її одержання.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином секретар комісії засобами електронного зв’язку повідомляє про це учасника конкурсу. Учасник конкурсу не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошені строку подання заявок).

Після відповіді-підтвердження отримання електронної заявки, учасник за погодженням дати та часу, з дотриманням карантинних обмежень подає друковану форму документів за адресою: м.Київ, вул. Ярославів Вал , 8Б.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах) 24 червня 2021 року (включно) до 16:00.

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів не розглядаються.                                                                                                    

Етапи  проведення конкурсу:

І етап. Експертне оцінювання поданих проєктів

ІІ етап. Презентації проектів учасниками  

Етапи  проведення конкурсу проводяться в строки передбачені Положенням «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ».

Результати конкурсу будуть повідомлені, шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

В залежності від кількості отриманих заявок, оголошення результатів конкурсу може бути перенесено про що організатором конкурсу  буде повідомлено додатково.

Телефони для довідок: (044) 586-41-90 

Контактні особи: Єльчик Віра Володимирівна– секретар конкурсної комісії, заступник Генерального директора з питань планування ефіру.

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», ДП «МПІУ» не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Прямий ефір