ДП «МПІУ» оголошує конкурс

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ» та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок прийому документів для проведення відбору на конкурсній основі проєктів та реалізації художнього оформлення студійного павільйону для проведення зйомок проєктів (новин, програм різного тематичного спрямування) виробництва ДП «МПІУ».

Стиль: сучасний.

Особливості розміщення:

  1. Можливість розміщення у студії від 1 до 5 осіб (ведучі та/або гості). Без живої аудиторії у студії.
  2. Можливість мобільної зміни та легка реконструкція декорацій (наявність постійних та змінних декорацій).

Всі декорації мають бути мобільні та легко переставлятись в межах студії, або проходити через стандартний дверний отвір в коридор.    

Для участі у конкурсному відборі учасники конкурсу подають до ДП «МПІУ»:

  • Заявка (додаток 1);
  • лист-гарантія (додаток 2);
  • візуально-художнє рішення, подане у формі візуалізацій з планами розташування декорацій (3D макет);
  • опис  матеріалів, що плануються до використання у виготовленні декорації (технічна специфікація);
  • креслення окремих об’єктів декорування;
  • приклади успішної  реалізації подібних проектів (довідка у довільній формі).

Учасник несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Документи, які подаються на конкурс мають бути викладені державною мовою.

Датою одержання заявок вважається дата їх надходження на електронну адресу ДП «МПІУ», яка зазначена в оголошенні.

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Не пізніше двох робочих днів з дати отримання заявки секретар комісії надсилає на електронну адресу учасника підтвердження про її одержання.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежним чином секретар комісії засобами електронного зв’язку повідомляє про це учасника конкурсу. Учасник конкурсу не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошені строку подання заявок).

Після відповіді-підтвердження отримання електронної заявки, учасник за погодженням дати та часу, з дотриманням карантинних обмежень подає друковану форму документів за адресою: м. Київ, вул. Ярославів Вал , 8Б.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах) 11 червня 2021 року (включно) до 14:00.

Заявки, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів, не розглядаються.

Етапи проведення конкурсу:

І етап. Експертне оцінювання поданих проєктів.

ІІ етап.  Презентації проектів учасниками.

Етапи  проведення конкурсу проводяться в строки передбачені Положенням «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ».

Результати конкурсу будуть повідомлені, шляхом публікації на офіційному веб-сайті.

В залежності від кількості отриманих заявок, оголошення результатів конкурсу може бути перенесено про що організатором конкурсу  буде повідомлено додатково.

Телефони для довідок: (044) 586-41-90 

Контактні особи: Єльчик Віра Володимирівна – секретар конкурсної комісії, заступник Генерального директора з питань планування ефіру.

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», ДП «МПІУ» не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Прямий ефір