Дороги та медична інфраструктура: в ОП розповіли про плани “Великого будівництва” до 2024 року

Фото ОП

Із 2019 року до кінця 2021-го оновлять загалом 13 тис. км доріг у країні, і в планах до кінця 2024 року – зробити 24 тис. км.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко під час виступу на форумі “Україна 30. Безпечна громада”, інформує ОП.

Також, за його словами, цьогоріч завершать будівництво 201 приймального відділення в опорних лікарнях та 600 амбулаторій. Крім того, держава надає медичне обладнання й техніку для лікарень. 

У межах програми “Велике  будівництво” наступного року почнуть відновлювати 48 обласних лікарень для дорослих і дітей. У 29 з них побудують вертолітні майданчики.

Тимошенко повідомив, що в 2021 році створено 500 “активних” парків у багатьох громадах, де люди можуть безкоштовно займатися спортом, просто маючи мобільний телефон та використовуючи відповідні відеоінструкції зіркових тренерів.

Крім того, у шести пілотних областях цьогоріч розпочали будувати 900 воркаут-спортмайданчиків у дворах. Наступного року буде облаштовано 9 тис. таких локацій.

Також на 2022 рік заплановано будівництво урбан-парків у кожному обласному центрі за прикладом київського, що розташований на території ВДНГ (“Експоцентр України”).

А з ініціативи Укравтодору на автошляхах буде побудовано 500 км велодоріжок.

Раніше Володимир Зеленський оглянув реконструйовану школу в Маріуполі.

Читайте також: “Велике будівництво”: в Умані зведуть спортивний комплекс, у Черкасах – кілька басейнів та льодову арену

Прямий ефір