До Харкова прибули посли Канади та Великої Британії: це їхній перший візит під час війни (ВІДЕО)

Ілюстративний скриншот: uatv.ua

Сьогодні, 22 березня, надзвичайний та повноважний посол Великої Британії в Україні Мелінда Сімонс, а також надзвичайний та повноважний посол Канади в Україні Лариса Галадза-Крокін у супроводі віцепрем’єр-міністерки України Ірини Верещук відвідали Харків, інформує FREEДОМ.

Там канадський дипломат запевнила, що її держава стоятиме з Україною до перемоги.

“Харків стоїть, Харків живе і це неймовірна честь бути тут. Дякую, що показали, як тут йде життя, наскільки доречна наша підтримка вашим потребам. Ми приїхали сюди вперше після початку повномасштабної війни. Але хочу, щоб ви знали, що Канада була з вами з перших днів війни. І ми стоятимемо з вами до самої перемоги”, — зазначила Лариса Галадза-Крокін.

Верещук звернулася до послів із закликом продовжувати підтримку України протягом 2023 року, допоки держава не відновиться від російської агресії. За її словами, у Харківській області загалом перебувають 470 тис. внутрішньо переміщених осіб.

Верещук зазначила, що за час війни загинули 74 дитини на Харківщині, загинули близько 2 тисяч цивільних, у Харкові пошкоджено понад 4,5 тисячі житлових будинків.

Читайте також: 72 тис. воєнних злочинів скоїла армія РФ в Україні — як притягнути до відповідальності винних

Прямий ефір