Часів Яр: як волонтери забезпечують водою місто під обстрілами (ВІДЕО)

Євген Ткачов. Фото: uatv.ua

Часів Яр — без світла, води та газу. У деяких районах міста сьогодні, 25 березня, — справжнє пекло. Співробітник гуманітарної місії “Проліска” Євген Ткачов показав телеканалу FREEДОМ, у якому стані перебуває офіс організації після обстрілів.

Офіс “Проліски” забезпечує водою населений пункт і розвозить на його околиці по 600 л води за один раз. На день таких поїздок може бути до чотирьох. У місті залишається до 2 тис. осіб, дітей місцевій адміністрації вдалося вивезти.

“Цвяхи повискакували від вибухів, а цьому даху трохи більше як рік, робили за проєктом ООН для дитячого табору”, — показує на одну з будівель у Часовому Яру Євген Ткачов.

На території біля будівлі — багато слідів від осколків снарядів, що розірвалися.

За словами Ткачова, немає жодних комунікацій, люди живуть за рахунок гуманітарної допомоги. Іноді пробивається мобільний зв’язок. У Часовому Яру є своє джерело води, але один генератор, за допомогою якого її добували, розбили під час обстрілу російські окупанти. Після цього встановили новий генератор.

“Військова адміністрація привозить воду з ферми, і наша “Проліска” розвозить воду у пляшках”, — розповідає керівник гуманітарної місії.

Він додав, що на день потрібно до 8 тонн води.

Читайте також: Ми декілька разів були на межі життя та смерті: військкор телеканалу FREEДOM Альона Грамова про роботу на Донбаському фронті

Прямий ефір