Агресор РФ вже не може одночасно наступати на кількох фронтах — Данилов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов в інтерв’ю WSJ звернув увагу на ознаки виснаження армії країни-агресора РФ, які говорять про те, що противник не має сил одночасно атакувати більш ніж на одному напрямку фронту.

Олексій Данилов уточнив, що прибуття в Україну РСЗВ HIMARS дали ЗСУ можливість бити по тиз цілях противника, які були недоступні раніше. Перед цими системами, за словами секретаря РНБО, росіяни беззахисні.

“Україна потребуватиме ще десятків таких пускових установок… Українська армія використала так багато озброєння та боєприпасів радянських часів, що поступово їй необхідно буде покладатися на озброєння НАТО”, – підкреслив Данилов.

У виданні також повідомили, що РФ після перших тактичних помилок на початку повномасштабного вторгнення 24 лютого знайшла робочу стратегію. Спочатку російські окупанти намагалися прорватися вглиб території України, втративши більшу частину своїх елітних підрозділів. Тепер вони рухаються поволі, під прикриттям артилерії.

Данилов підтвердив, що на кожному квадратному кілометрі, куди не можуть прорватися українські захисники, російські війська збирають велику кількість артилерії та бронетехніки. У результаті вони отримують перевагу, тому українська сторона зараз змушена вести оборонну війну.

Нагадаємо, радник глави Офісу президента України Сергій Лещенко в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів, що переговори України та Росії про мир – у режимі очікування.

Західна артилерія тепер на українському фронті – Зеленський розповів про наслідки для російських військ

Українські захисники проходять експрес-курси для відпрацювання навичок — репортаж із тренування

Читайте також: Жданов: Тепер російські війська зосередяться на захопленні Слов’янська і Бахмута

Прямий ефір