Західна артилерія тепер на українському фронті – Зеленський розповів про наслідки для російських військ

Президент України Володимир Зеленський відзначив успішну роботу на фронті західної артилерії.

“Нарешті потужно запрацювала західна артилерія. Зброя, яку ми отримали від наших партнерів. Її точність саме така, як треба”, – сказав він у відеозверненні 6 липня.

“Наші захисники завдають відчутних ударів по складах та інших точках, які важливі для логістики окупантів. І це суттєво знижує наступальний потенціал російської армії. Втрати окупантів з кожним тижнем лише зростатимуть”, – сказав президент.

“Боремося за весь наш південь, за весь український Донбас – там наразі найжорстокіше протистояння, біля Слов’янська та Бахмута. Боремося за Харківщину. Нехай окупанти не думають, ніби їхній час на цій землі – довгий, а перевага їхньої артилерії – вічна”, – сказав Зеленський.

“Українські сили просуваються наразі на декількох тактичних напрямках, зокрема на півдні – на Херсонщині, на Запоріжжі. Ми не віддамо нашу землю – вся суверенна територія України буде українська. Люди мають про це знати”, – сказав президент.

Він звернувся із закликом до тих, хто має можливість говорити з людьми на півдні нашої держави – з Херсоном, Генічеськом, Бердянськом, Мелітополем та іншими містами і селами – поширювати там правду.

“Використовуйте будь-яку нагоду, щоб сказати людям в окупованих районах, що ми про них пам’ятаємо і за них боремося”, – сказав Зеленський.

Читайте також: 

Зеленський: В Україну скоро приїде потужна протиракетна зброя

Німеччина готова надати Україні гарантії безпеки, але вони не будуть аналогом 5 статті НАТО — Шольц

Обстріли Донецька можуть бути черговим прийомом “ДНР” для мобілізації населення. Думка

Прямий ефір