Коли бажання жити й боротися сильніше за смерть — історія українського військового (ВІДЕО)

Поранений український військовослужбовець ЗСУ. Скріншот відео: uatv.ua tv
З тяжкими пораненнями військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Андрій потрапив до дніпровських медиків. Його стан викликав побоювання. Він усіма силами тримався за життя, тому після важкого поранення швидко йде на поправку, повідомляє FREEДOM. З важкими пораненнями живота, ніг, голови 22-річний Андрій поступив до лікарні Дніпра. Поранення отримав під Роботине — ворожий дрон скинув боєприпас на позиції українських військових.
“Пам’ятаю тільки яскравий спалах. Довелося заплющити очі. А потім страшний біль у руках… Лікарі кажуть, що мені дивом пощастило. Величезне спасибі хлопцям, які були в той час зі мною, допомогли мені врятуватися”, — розповів поранений військовослужбовець ЗСУ Андрій.
Коли почалася повномасштабна війна, Андрій був солдатом-строковиком. Служив у Нацгвардії в Одеській області. А в січні 2023 року підписав контракт. Тоді його відправили на Запорізький напрямок.
Пішов на це сам, добровільно. Але я не шкодую. Тому що з такою молодістю, з цього всього і починається. А як далі будувати країну, якщо ніхто не буде її захищати”, — зазначив Андрій.
Батьків Андрій поставив перед фактом — він їде на війну. Рік Андрію щастило, він не отримував поранень. А в селі, де зупинялися військові, познайомився з дівчиною Настею. Тепер називає її своєю нареченою. Вона й повідомила батькам про те, що сталося з Андрієм.
“Я з ним спілкувався тоді до пів на другу ночі. Переписувався з ним. А наступного дня донька зателефонувала — тату, сталася біда”, — розповів батько Андрія.
Першу допомогу Андрію надали в Запоріжжі, і одразу перевели його в Дніпро. З 17 квітня хлопець переніс кілька операцій. Медики побоювалися за його життя.
“Після таких поранень, коли осколки пробивають груди, розбивають грудину, проникають у легені, проникають у шлунок, розбивають гайморові пазухи, і коли людина стікає кров’ю — виживати важко”, — зазначив генеральний директор дніпровської лікарні Сергій.
Але Андрій не тільки вижив, а став розмовляти й поступово відновлюватися. Тепер його готують до евакуації. Подальше лікування та реабілітацію він проходитиме ближче до дому — в Тернопільській області. І мріє забрати туди свою наречену. Читайте також: Сім’я з двома дітьми змогла виїхати з окупованої Херсонської області — деталі Нагадаємо, рік тому в Україні хірурги вперше вживили протез просто в кістку пацієнта. Ним став 57-річний капітан Збройних сил України (ЗСУ) Ігор Крупнов. Сьогодні чоловік веде активний спосіб життя, подорожує, керує автомобілем і закликає інших захисників погоджуватися на таке протезування.
Прямий ефір