Російські прихильники війни хочуть миру — звіт ISW

Ілюстративний колаж: gettyimages.com

На тлі успішних ударів Збройних сил України (ЗСУ) по російських тилах у військових колах Росії все частіше звучать заклики до Кремля укласти мир. Про це у своєму звіті повідомив Інститут вивчення війни (ISW), інформує FREEДОМ.

За словами аналітиків, Росія не може виробити достатню кількість ракет-перехоплювачів і тому змушена негайно вирішувати питання припинення війни. У Кремлі почали боятися нових “діп-страйків” Сил оборони України. Водночас російські провоєнні голоси також починають визнавати успіхи України на передовій та адаптацію безпілотників.

“Російські прихильники війни в інформаційному просторі починають визнавати успіхи України на передовій”, — зазначили в Інституті вивчення війни.

Читайте також: Переговори України, США та РФ про мир можуть відбутися найближчими тижнями — деталі (ВІДЕО)

Нагадаємо, 26 березня після з’їзду Російського союзу промисловців і підприємців очільник Кремля Володимир Путін провів закриту зустріч із великими бізнесменами. Як повідомляють джерела The Bell, на ній обговорювали плани ведення війни проти України, зокрема — вихід на адміністративні кордони Донецької області, а також можливі фінансові внески бізнесу. В Кремлі назвали такі внески добровільними, але експерти в цьому сумніваються.

Прямий ефір