У Маямі сьогодні, 22 березня, розпочався другий день переговорів між українською та американською делегаціями. Напередодні сторони обговорили низку питань, зокрема підготовку до тристоронньої зустрічі з російською стороною, майбутні гарантії безпеки для України та відновлення країни, інформує FREEДОМ.
Українська делегація доповіла президенту Володимиру Зеленському про підсумки першого дня зустрічі з американською стороною. Представники Києва та Вашингтона приділили особливу увагу й тому, як узгодити дії, щоб швидше дійти до конкретних результатів.
За словами Зеленського, найголовніше зараз — це зрозуміти, наскільки російська сторона дійсно готова до реального завершення війни.
Тим часом у США заявили про прогрес у переговорах щодо України. За словами спецпредставника Білого дому Стіва Віткоффа, сторонам вдалося істотно звузити коло ключових розбіжностей. Зокрема, обговорення зосереджено на кількох питаннях, які можуть стати основою для подальших домовленостей.
У Вашингтоні зазначають, що сам факт діалогу між сторонами вже є важливим кроком вперед. При цьому переговорний процес триває, попри складнощі.
Читайте також: Це початок переломного моменту, — Віткофф про мирні переговори щодо України
Раніше посол України в Туреччині Наріман Джелял заявив, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган здатний переконати російського диктатора Володимира Путіна розпочати переговори з Україною.
Читайте також: У Маямі завершився перший раунд переговорів між українською та американською командами, — Зеленський














