Посилення фортифікацій та антидроновий захист: Сирський провів нараду на тлі підготовки РФ до нової хвилі агресії

Олександр Сирський. Фото: facebook.com/CinCAFofUkraine

У 2026 році Росія планує рекрутувати ще 409 тисяч військових. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, інформує FREEДOM.

За його словами, це означає одне: противник не відмовляється від своїх намірів і готується продовжувати агресію проти України. Сирський зазначив, що з поліпшенням погодних умов стало помітним зростання активності росіян на фронті. Головнокомандувач також провів оперативну нараду щодо стану інженерного обладнання оборонних рубежів.

“Серед ключових завдань — посилення фортифікацій, розвиток антидронового захисту та підготовка населених пунктів до оборони. Заслухав доповіді військових командирів, керівництва Держспецтрансслужби та начальників обласних військових адміністрацій. Є проблемні питання — визначили конкретні рішення та терміни їхнього виконання. Від якості та швидкості роботи залежить не лише стійкість оборони, а й життя наших воїнів”, — наголосив Олександр Сирський.

Читайте також: Україна ламає сценарій Кремля: ЗСУ зривають плани весняного наступу армії РФ (ВІДЕО)

Нагадаємо, як повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, у Південній операційній зоні тривають активні бойові дії. Збройні сили України поступово просуваються вперед.

Прямий ефір