Потяг на Харківщині та населений пункт Запорізької області атакувала армія РФ — подробиці (ФОТО)

Наслідки удару РФ по Запорізькій області. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Російські окупаційні війська продовжують завдавати ударів по цивільній інфраструктурі та житлових районах України. За останню добу під вогнем опинилися Харківська та Запорізька області. Внаслідок атак зафіксовано пряме влучання у приміський потяг, а також поранення мирних жителів, серед яких є діти, інформує FREEДOM.

У Харківській області армія РФ поцілила безпілотником у приміський потяг. Машиніст та помічник машиніста дістали осколкові поранення. Пасажири не постраждали. Пошкоджено тепловоз. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Наслідки удару РФ по Харківській області. Фото: facebook.com/oleksiikuleba

Внаслідок удару РФ по Запорізькій області 4 людини, серед них двоє дітей, дістали поранення. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій України. Також вибуховою хвилею пошкоджено сусідні будинки.

Наслідки удару РФ по Запорізькій області. Фото: facebook.com/DSNS.GOV.UA

Читайте також: Пошкодження у чотирьох районах, є загиблі та постраждалі: Росія масовано атакувала Київську область (ФОТО)

Нагадаємо, у ніч на сьогодні, 14 березня, російська армія завдала комбінованого удару по об’єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет наземного та морського базування.

Прямий ефір