Закупити українські дрони-перехоплювачі планує Саудівська Аравія, — ЗМІ

Дрон-перехоплювач Octopus. Фото: mod.gov.ua

Збройова компанія із Саудівської Аравії підписала угоду про купівлю українських систем протиповітряної оборони для захисту неба від іранських дронів-камікадзе. Про це повідомляє FREEДОМ із посиланням на Kyiv Independent.

Повідомляється, що Ер-Ріяд і Київ ведуть переговори щодо окремої угоди стосовно постачання зброї, яка може бути укладена вже цього тижня. Зазначається, що угода має бути досить масштабною як за сумою, так і за кількістю запланованих до закупівлі дронів. Деякі з джерел повідомляють, що контракт на постачання дронів уже був підписаний.

Крім Саудівської Аравії, інтерес до українських технологій виявили й інші країни регіону. Представники Катару вже відвідували Україну для вивчення досвіду протидії безпілотникам.

Читайте також: Дрони та досвід війни: українські технології проти “Шахедів” в оцінках експертів

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібна ліцензія від США для виробництва ракет, здатних збивати російську балістику. Він зазначив, що обговорював це питання з колишньою адміністрацією США та американськими виробниками ракет для ППО.

Прямий ефір