У Бундестазі виступили за участь країни в миротворчих силах для України. Про це заявив голова комітету з питань оборони парламенту Німеччини Томас Ревекамп, повідомляє FREEДОМ із посиланням на телеканал n-tv.
За його словами, німецькі війська мають бути частиною контингенту, якщо до цього дійде, і це обговорюється в межах “коаліції охочих”.
“Спільне зобов’язання щодо гарантій безпеки для України після закінчення війни також відповідає інтересам Європи, оскільки може запобігти новій військовій ескалації з боку Росії на нашому континенті. Тому це також відповідає інтересам Німеччини, яка має надати персонал та обладнання для міжнародних сил з метою забезпечення миру”, — заявив Ревекамп.
Читайте також: Україна, США та Європа узгодили параметри досягнення миру — заява лідерів 10 європейських країн та ЄС
Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що опір російським силам на території України може чинити багатонаціональний військовий контингент.














