Сьогодні, 23 листопада, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з французьким колегою Еммануелем Макроном. Лідери обговорили роботу переговорних команд України та Франції з партнерами у Женеві. Про це з посиланням на Офіс президента повідомляє FREEДОМ.
“Дуже важливо, щоб був практичний результат і щоб це наближало Україну та всю Європу до надійного миру й безпеки. Координуємо позиції, і важливо, що діалог є, дипломатія активізована, розраховуємо, що партнери почують наші аргументи”, — написав у Telegram український лідер після розмови з Макроном.
Також Зеленський наголосив, що лідерство Сполучених Штатів Америки важливе, і подякував за все, що США та президент Дональд Трамп роблять заради безпеки.
“Україна зберігає максимальну конструктивність”, — зауважив глава Української держави.
Читайте також: Досягли дуже доброго прогресу й рухаємося вперед до справедливого та тривалого миру, — Єрмак про зустріч з американською делегацією
Як раніше повідомлялось, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що мирний проєкт США для України потребує перегляду.
Читайте також: Роботу над американською пропозицією щодо миру та зустрічі у Женеві Зеленський обговорив із Пленковичем та Фріденом














