Українські захисники тримають свої позиції і знищують російських окупантів на підступах до Мирнограда і в міській забудові Покровська в Донецькій області. Інформація про повний вогневий контроль противника або оточення Мирнограда не відповідає дійсності. Про це заявили в Генеральному штабі Збройних сил України, інформує FREEДОМ.
За словами Андрія Ковальова, речника Генштабу ЗСУ, ситуація в Мирнограді залишається складною, але контрольованою. Він наголосив, що оборона Покровсько-Мирноградської агломерації триває і російські війська несуть великі втрати.
Українським підрозділам доставлено озброєння і боєприпаси. Проведено ротацію та евакуацію поранених. Аналогічно забезпечується постачання і в Покровську, зазначив речник.
“Триває оборона Покровсько-Мирноградської агломерації. Ситуація залишається складною і динамічною. Противник задіює всі наявні резерви, але натомість тільки несе величезні втрати. У Мирнограді українські підрозділи впевнено тримають свої позиції та знищують російських окупантів на підступах до міста”, — сказав Ковальов у коментарі ЗМІ.
Читайте також: У Покровську тривають вуличні бої, — Снєгирьов
Нагадаємо, на фронті протягом минулої доби відбулося 265 бойових зіткнень. Покровський та Костянтинівський напрямки у Донецькій області залишаються одними з найгарячіших ділянок.














