Є загиблі та поранені: РФ завдала удару по Харківській, Дніпропетровській та Херсонській областях

Наслідки російського удару по житловому будинку в Дніпропетровській області. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Російська армія продовжує обстрілювати цивільну інфраструктуру та мирних жителів України. Сьогодні, 7 листопада, під ударами опинилися Харківська, Дніпропетровська та Херсонська області. За попередніми даними, троє людей загинули, п’ятеро — поранені. Пошкоджено будинки, ЛЕП, автовокзал, інформує FREEДОМ.

Одна людина загинула після російського удару безпілотного літального апарату по житловому будинку в селі Шевченкове Харківської області. На місці атаки виникла пожежа. Як повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), рятувальники та медики, а також місцева пожежна охорона продовжують працювати на місці обстрілу, попри загрозу повторних ударів. 

Троє людей поранені через російські обстріли Дніпропетровської області. За інформацією місцевої влади, росіяни протягом дня обстрілювали регіон з реактивних систем залпового вогню “Град” та артилерії. А також атакували FPV-дронами. Внаслідок ударів пошкоджено житлові будинки та лінію електропередачі.

Також російські війська продовжують обстрілювати Херсонську область. Сьогодні удар завдали по автовокзалу в Нововоронцовці. Один мирний житель загинув, ще двоє людей постраждали. Росіяни атакували й сам Херсон. Внаслідок обстрілу Дніпровського району міста загинув 53-річний чоловік. 

Читайте також: Пошкоджено багатоповерхівки та дитсадок: Запоріжжя та Херсон зазнали російських ударів (ФОТО)

Раніше повідомлялося, що в ніч на сьогодні, 7 листопада, Росія атакувала Україну 128 ударними БпЛА типу Shahed, “Гербера” та інших типів. Близько 80 з них — “Шахеди”. 

Читайте також: Росія вчергове масовано атакувала Україну дронами: що відомо про наслідки в регіонах (ФОТО, ВІДЕО)

Прямий ефір