Солдати РФ все частіше відмовляються йти на штурми та ігнорують накази командирів, — українська розвідка

Мобилизированные солдаты армии РФ. Фото: gettyimages.com

У російських окупантів почастішали випадки, коли солдати не просто відмовляються виконувати накази йти на штурм, а й припиняють при цьому реагувати на погрози командування. Про це сьогодні, 5 листопада, повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони (ГУР МО) України, інформує FREEДOM.

У ГУР МО опублікували перехоплення радіопереговорів загарбників на одному з “гарячих напрямків”.

Один з росіян скаржиться іншому, що затримуються штурмові дії. При цьому, за його словами, близько 20 росіян не просто відмовилися від штурмів, а й ігнорують спроби зв’язатися з ними. При цьому інший співрозмовник, старший за посадою, погрожує, що запише всіх у “дезертири”.

“Кожен російський військовослужбовець, який відмовився від виконання бойових завдань, може вийти на зв’язок із українською стороною і зберегти своє життя”, — нагадали в ГУР МО.

Читайте також: У лавах армії РФ зростає кількість дезертирів, — британська розвідка

Раніше агенти партизанського руху “Атеш” повідомили про хвилю дезертирства з 74-ї бригади збройних сил Російської Федерації на Покровському напрямку.

Прямий ефір