“Прилетіло” по підстанціях і нафтозаводах: дрони атакували одразу кілька регіонів РФ

Пожежа на НПЗ в Росії. Скріншот: uatv.ua

Безпілотники атакували щонайменше сім регіонів РФ в ніч на сьогодні, 4 листопада. Під ударами опинилися електропідстанції, нафтопереробні заводи (НПЗ) та інші об’єкти військової промисловості, повідомляє FREEДОМ.

За даними російських медіа, неспокійно було у Волгоградській області. Жителі повідомили про вибухи в районі підстанції “Фроловская”. Місцевий аеропорт тимчасово припинив роботу.

Крім того, зафіксовано влучання по підстанції в Курській області. Без електропостачання залишилися Рильськ і ще кілька населених пунктів. Перебої зі світлом внаслідок обстрілів спостерігаються і в Липецьку.

Також дрони атакували НПЗ “Лукойл” в Нижньогородській області. І долетіли до Башкортостану. Там в місті Стерлітамак горів нафтохімічний завод.

Тим часом партизани руху “Атеш” провели диверсію в Брянську, знеструмивши обласне управління ФСБ. Вони підпалили силовий трансформатор, що живить центральну будівлю спецслужби. Операцію здійснили під час комплексної перевірки з Москви.

Порушення електропостачання в піковий момент викликало справжній хаос і паніку серед перевіряльників і місцевого керівництва, повідомили в “Атеш”.

Читайте також: Росія втрачає найбільших покупців нафти: Китай, Туреччина та Індія скорочують імпорт (ВІДЕО)

Як повідомлялося, 3 листопада дрони вчетверте з початку осені атакували НПЗ “Роснефти” в Саратові. Зафіксовано щонайменше два влучання по заводу.

Прямий ефір