В ніч на сьогодні, 7 вересня, російські війська завдали комбінованого удару по території України із застосуванням ударних безпілотників і ракет наземного базування. Про це повідомили в Командуванні Повітряних сил ЗСУ, інформує FREEДOM.
Зокрема, російські окупанти запустили 818 засобів повітряного нападу:
- 805 ударних БпЛА типу Shahed (“Шахед”) та безпілотників-імітаторів різних типів з напрямків Курськ, Брянськ, Міллерово, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ — РФ, Гвардійське, Чауда — ТОТ Криму;
- дев’ять крилатих ракет “Іскандер-К” з Курської області — РФ;
- чотири балістичні ракети “Іскандер-М”/KN-23 з ТОТ Криму.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) і безпілотних систем, а також мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 08.30, протиповітряною обороною збито/подавлено 751 повітряну ціль:
- 747 ворожих БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів;
- чотири крилаті ракети “Іскандер-К”.
Зафіксовано влучання дев’яти ракет і 56 ударних безпілотників на 37 локаціях, падіння збитих (уламки) — на восьми локаціях.
Читайте також: “Від вибуху я з ліжка впав”: Росія атакувала мирні Київ, Одесу, Кременчук і Кривий Ріг (ВІДЕО)
Нагадаємо, армія РФ ввечері, 6 вересня, вдарила безпілотниками по Запоріжжю. Попередньо постраждали четверо людей, пошкоджень зазнали житлові будинки та цивільна інфраструктура.














