Трамп поінформував європейських союзників про результати зустрічі Віткоффа і Путіна

Дональд Трамп. Фото: gettyimages.com

Президент США Дональд Трамп заявив, що спеціальний посланник Стів Віткофф досяг значного прогресу в переговорах про завершення війни проти України з російським диктатором Путіним сьогодні, 6 серпня. Про це він повідомив у соцмережі Truth, інформує FREEДОМ.

“Було досягнуто значного прогресу! Після цього я поінформував деяких наших європейських союзників. Усі згодні з тим, що ця війна має завершитися, і ми працюватимемо над цим найближчими днями і тижнями”, — написав глава Білого дому.

Раніше державний секретар США Марко Рубіо на запитання журналіста, чи плануються санкції щодо Росії, відповів, що наразі спецпосланець президента США Стів Віткофф перебуває на шляху додому. Протягом дня заплановані обговорення за підсумками зустрічі, а потім будуть зроблені заяви.

Читайте також: Віткофф зустрівся з Путіним — розбір Леонова

Нагадаємо, спецпосланець президента США Дональда Трампа на Близькому Сході Стів Віткофф сьогодні, 6 серпня, відвідав з візитом столицю Росії.

Читайте також: Трамп незадоволений відносинами з Путіним і з Росією в цілому, — представниця Держдепу США

Прямий ефір