Цієї ночі Київ пережив один із наймасованіших обстрілів за три роки повномасштабного вторгнення. Російські окупанти одночасно використовували дрони-камікадзе типу “Шахед” і балістичні ракети для атаки на українську столицю. Про це сьогодні, 24 травня, повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, передає FREEДОМ.
Сили ППО в Києві та області безперервно працювали понад п’ять годин. За даними Кличка, наразі відомо про вісьмох постраждалих людей.
“Двох із них госпіталізували в Дніпровському районі. Ще шестеро отримали допомогу медиків на місці у Святошинському районі столиці”, — уточнив мер міста.
Одразу в кількох районах зафіксовано падіння уламків безпілотників на житлові будинки:
- у Солом’янському районі горіла квартира в житловому будинку;
- у Святошинському — нежитлове приміщення;
- в Оболонському зафіксовано падіння уламків на торговий центр і житловий будинок.
Уламки також упали в Дніпровському та Шевченківському районах міста.
Інформація про можливих постраждалих уточнюється.

Також відомо, що двоє людей поранені через нічну атаку в Київській області. Внаслідок падіння уламків БпЛА виникла пожежа в приватному будинку в місті Березань. Рятувальники ліквідували загоряння.



Читайте також: РФ ударила двома балістичними ракетами по порту міста Одеси, є загиблі та поранені
Нагадаємо, 23 травня російські окупанти атакували залізницю у Чернівецькій області. Внаслідок удару було пошкоджено інфраструктуру.














