У Державному департаменті США заявили, що Північна Корея (КНДР, Корейська Народно-Демократична Республіка) своєю участю у війні Росії проти України сприяє затягуванню бойових дій, а, отже, також відповідальна за кровопролиття. Про це на брифінгу повідомила речниця Держдепу США Теммі Брюс, інформує FREEДОМ.
За її словами, США стурбовані прямою участю Північної Кореї у війні Росії проти України.
“Військове розгортання Північної Кореї в Росії та будь-яка підтримка, що надається Російською Федерацією КНДР у відповідь, повинні припинитися. Підготовка Росією північнокорейських солдатів безпосередньо порушує резолюції Ради безпеки 1718, 1874 і 2270, які в сукупності накладають широку заборону на надання або отримання військової підготовки або допомоги КНДР, або від неї”, — сказала Брюс.
Читайте також: РФ і КНДР заявили про участь північнокорейських солдатів у війні для того, щоб чинити тиск на Україну і США — думка експерта
Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України закликало міжнародну спільноту посилити санкційний тиск на Росію та Північну Корею після визнання прямої участі військ КНДР у війні проти України.
Читайте також: Літаки, дрони, техніка: що може отримати КНДР в обмін на солдатів для РФ, оцінив Матвєєв














