Північнокорейські підрозділи, які воювали у складі армії РФ на території Курської області, ймовірно, повернуть на поле бою з новим поповненням. Таку думку сьогодні, 5 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив керівник військових програм Центру глобалістики “Стратегія ХХI” Павло Лакійчук.
Він зазначив, що північнокорейців відводять на переформування.
“Вони зазнають великих втрат, як і 810-та бригада, до складу якої вони були інтегровані, зазнає величезних втрат. Звичайно, після втрати понад 50% підрозділ потрібно відводити для переформування, поповнення. Ось, власне кажучи, поки ми спостерігаємо видалення, принаймні з лінії фронту, цих корейських підрозділів. Швидше за все, їх повернуть на поле бою з новим поповненням”, — сказав Лакійчук.
Водночас експерт не виключає, що північнокорейський диктатор Кім Чен Ин усе-таки забере своїх військових із путінської війни.
“Але говорити про те, що ось цей “медовий місяць” Путіна та Кім Чен Ина закінчився — це передчасно. І тут головне не допомога живою силою, а військово-технічна допомога, боєприпаси, техніка. Ось найважливіше, що отримує Путін від свого диктаторського корейського партнера — боєприпаси для арти, стрілецький боєкомплект. Боєприпаси загалом сумісні. Ба більше, зараз ми бачили цілі ешелони корейських гаубиць нестандартного калібру, у Росії таких боєприпасів для них немає. Очевидно, якщо Кім Чен Ин передав гармати, то буде передавати й боєприпаси до них”, — сказав Лакійчук.
Читайте також: “Їхні шанси вижити — приблизно нуль”: чому різко знизилася участь солдатів КНДР у штурмах у Курській області (ВІДЕО)
Нагадаємо, за минулу добу Сили оборони України ліквідували на фронті 1 140 російських окупантів, а також знищили 99 безпілотників ворога, дев’ять танків та 157 одиниць автомобільної техніки.