479 українських спортсменів загинули з початку агресії Росії

Ілюстративне фото: pixabay.com

479 українських спортсменів загинули від початку російської військової агресії у 2014 році. За інформацією Міністерства молоді та спорту України, також постраждало понад 500 спортивних об’єктів, 100 з яких зруйновано повністю. Це стадіони, спортивні школи, басейни та льодові арени. Збиток, який завдала Росія українському спорту колосальний. На відновлення зруйнованих об’єктів необхідно понад 300 млн дол., інформує FREEДОМ.

Правоохоронні органи розслідують 29 кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів, унаслідок яких загинули українські спортсмени.

“Росія сьогодні вбиває все те, що робить нас українцями. Усе те, що ми любимо і цінуємо. Наші спортсмени це герої, які тренуються в умовах окупації, під обстрілами, часто втрачаючи близьких. Попри всі жахи війни ми не здаємося, ми не опускаємо руки, ми боремося і ми обов’язково переможемо”, заявив виконувач обов’язків міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

Генеральна прокуратура України вже повідомила про підозру у скоєнні воєнних злочинів п’ятьом військовослужбовцям армії Росії.

“Наша держава працює над створенням міжнародного трибуналу агресії. Також ми тісно співпрацюємо з офісом міжнародного кримінального суду. За активної позиції офісу генерального прокурора відкрито представництво міжнародного кримінального суду в Києві”, повідомив заступник генерального прокурора України Олексій Хоменко.

Читайте також: Російські фейки проти реальних загроз: як Москва може вплинути на Олімпіаду в Парижі, пояснили експерти

Прямий ефір