Протягом минулої доби на фронті відбулося 213 бойових зіткнень. Найактивніше російські окупанти атакували на Лиманському, Покровському та Гуляйпільському напрямках. Про це сьогодні, 15 червня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДOM.
Ворог здійснив 81 авіаудар, скинувши 244 керованих авіабомби. Крім того, росіяни застосували 9 752 дронів-камікадзе та здійснили 3 131 обстріл населених пунктів та позицій українських військ, зокрема 70 — із реактивних систем залпового вогню.
Авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили:
- 14 районів зосередження живої сили противника;
- дві артилерійські системи;
- два пункти управління БпЛА.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося два бойові зіткнення. Агресор завдав трьох авіаударів із застосуванням шести КАБів, здійснив 65 обстрілів, зокрема три — із застосуванням реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку росіяни вісім разів атакували позиції підрозділів ЗСУ в районах населених пунктів Гранів, Вовчанськ, Стариця та у бік Тернової, Ізбицького.
На Куп’янському напрямку українські оборонці зупинили п’ять спроб ворога просунутися вперед у бік населених пунктів Новоплатонівка, Новоосинове, Курилівка.
На Лиманському напрямку ворог 17 разів намагався вклинитися в нашу оборону у районах Новомихайлівки, Новоселівки, Зарічного, Ямполя.
На Слов’янському напрямку противник штурмував десять разів у бік населених пунктів Рай-Олександрівка, Крива Лука та у районі Закітного.
На Краматорському напрямку ворог наступальних дій не проводив, а на Костянтинівському здійснив 15 атак біля Плещіївки, Костянтинівки, Іллінівки, Степанівки.
На Покровському напрямку українські захисники зупинили 30 штурмових дій агресора у районах населених пунктів Родинське, Новоолександрівка, Никанорівка, Котлине, Удачне, Філія.
На Олександрівському напрямку противник атакував двічі, в районах Олександрограда та Вороного.
На Гуляйпільському напрямку росіяни провели 23 атаки поблизу населених пунктів Добропілля, Гуляйполе, Прилуки та у бік Гуляйпільського, Гіркого, Верхньої Терси, Залізничного.
На Оріхівському напрямку Сили оборони зупинили одну спробу ворога просунутися у районі Щербаків.
На Придніпровському напрямку армія РФ наступальних дій не проводила.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Читайте також: На деяких ділянках фронту у росіян після ударів по логістиці спостерігається нестача БК — аналіз від Братчука
Нагадаємо, українські захисники протягом минулої доби ліквідували на фронті 1 320 російських окупантів, знищили понад 400 одиниць автомобільної техніки, 72 артилерійські системи та п’ять танків.














