УАФ затвердила гасла “Слава Україні!” та “Героям слава!” футбольними символами України, – Павелко

uatv
11.06.2021
Фото з сайта uaf.ua

Виконком Української асоціації футболу затвердив футбольні символи України.

Про це у Facebook повідомив президент УАФ, член виконкому Андрій Павелко, інформує UATV.

Так, відтепер разом із малим гербом УАФ у вигляді тризубу з написом “Ukraine” на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з тризубом в центрі.

“Також виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел “Слава Україні!” і “Героям слава!”, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням”, – написав Павелко.

Рішення виконком підтримав одноголосно – 45 членів проголосували “за”.

Раніше повідомлялося, що УЄФА затвердив нову форму збірної України. Дизайн екіпіровки викликав хвилю обурення з боку Росії.

Від України вимагають прибрати з нової форми національної збірної з футболу гасло “Героям слава!”. УАФ веде переговори з УЄФА, щоб його залишити.

Джерело UATV
дата11.06.2021
категорії Спорт
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×