UA|TV з’явився на супутнику “AsiaSat 5”

Фото з сайта asiasat.com

Телеканал іномовлення України UA|TV розпочав ретрансляцію із супутника “AsiaSat 5”, який своїм променем покриває Азію та Австралію. Супутниковий оператор – компанія МХ1 (Ізраїль).

Людмила Березовська, Генеральний директор ДП “МПІУ”: “Сьогодні ми зробили перший крок до втілення в життя одного з наших найбільш амбітних проектів – він якось навіть перегукується із “Паломництвом до країни Сходу” Германа Гессе, – телеканал іномовлення України вийшов на новий потужний супутник і став доступним на Сході. Старт UA|TV на “AsiaSat5″ – це можливість для суттєвого збільшення нашої аудиторії, і я впевнена, що наш телеканал знайде свого глядача у цілком новому для нас регіоні. Підставою для такого оптимізму є інтерес до нашого контенту, який ми спостерігаємо у соціальних мережах, із таких країн, як Китай, Індонезія, Малайзія, Індія, Австралія. З іншого боку, впізнаваності UA|TV на Сході сприяє участь телеканалу іномовлення України у двох східних міжнародних організаціях – BRNA (повне членство) та Asia – Pacific Broadcasting Union (асоційоване членство). Про Україну знатимуть всюди. Наше паломництво продовжується!”.

Микола Шкарабан, начальник відділу розвитку мереж ДП “МПІУ”: “AsiaSat 5” замінить супутник “Azerspace 1/Africasat 1 a”, з якого UA|TV транслювався на територію Центральної Азії. З переходом на новий супутник зникли технічні перепони для доставки нашого телевізійного сигналу до головних станцій кабельних операторів, фактично, половини земної кулі: від Аравійського півострова до Японії та Індокитаю, від Центральної Азії та Сибіру до Австралії та Нової Зеландії. А отже, у нас вмить побільшало роботи”.

Технічні параметри сигналу:
“AsiaSat 5”: 100,5º E (сх. д) частота: 3960 MHz
поляризація: горизонтальна
символьна швидкість: 30 Msym/sec
корекція помилок (FEC): 5/6
стандарт: DVB-S2 , Mpeg-4
модуляція: 8 PSK

Нагадуємо, з 31 березня ц. р. телеканал іномовлення України “UA|TV” транслюватиметься з супутників: “Hot Bird 13 C” (Європа), “Galaxy 19” (Північна Америка) та “AsiaSat 5” (Азія та Австралія).

Прямий ефір