У шпиталях бойовиків – дефіцит ліків, – розвідка

Серед особового складу окупантів ширяться інфекційні захворювання

uatv
11.07.2018

Фото Укрінформ-UATV

У шпиталях бойовиків на Донбасі спостерігається дефіцит ліків.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

“У польових шпиталях російських окупаційних військ і медичних закладах на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, що розташовані поблизу лінії зіткнення, відзначається дефіцит окремих груп лікарських препаратів, зокрема протишокових, сильнодіючих знеболювальних та компонентів крові”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією розвідки, щоб виправити ситуацію, російська окупаційна адміністрація направила керівникам місцевих підприємств та організацій розпорядження щодо примусового комплектування “донорських кадрів”, а також дат виїзного забору крові.

“Водночас “авральні” заходи російського командування щодо доукомплектування особовим складом з’єднань і частин окупаційних військ призвели до систематичного нехтування поглибленим медичним обстеженням новобранців, наслідком чого стало поширення інфекційних захворювань, зокрема туберкульозу”, – говорять українські розвідники.

Нагадаємо, на окупованому Донбасі бойовики розшукують людей, що приховуються від служби у їхніх лавах. Щоб виявити осіб, які намагаються уникнути мобілізації, російські куратори організували їхній розшук під виглядом проведення тренувань з пошуку дезертирів. За даними розвідки, затриманих після проведення відповідної “роз’яснювальної роботи” примусово направляють в пункти прийому особового складу для доукомплектування з’єднань і частин та 2 АК російсько-окупаційних військ.

Джерело UATV
дата 11.07.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV