У Міноборони вшанували пам’ять загиблих “кіборгів” (ВІДЕО)

uatv
20.01.2019
Фото АП

Сьогодні, 20 січня, у Міністерстві оборони вшанували пам’ять загиблих захисників аеропорту “Донецьк”. 

Про це повідомляє кореспондент UATV.

У заході взяли участь родини загиблих військовослужбовців, Президент України Петро Порошенко, керівництво оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, представники громадськості, військовослужбовці Київського гарнізону, курсанти та ліцеїсти військових навчальних закладів столиці.

“Біль і вдячність спонукають нас пам’ятати про всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України. Про цих людей складено легенди, написано книги, знято фільми. Низький уклін вам, матері і батьки, брати і сестри, доньки і сини “кіборгів”, – сказав Петро Порошенко.

Президент України наголосив, що одного мирного дня на звільненому Донбасі ми зберемось на злітній смузі Донецького аеропорту та вшануємо пам’ять наших героїв. Над аеропортом обов’язково майорітиме український прапор, який “кіборги” піднімали знову і знову під кулями і снарядами.

Нам випала честь жити в один час із неймовірними героями, які вже стали легендою. Запекле протистояння українських воїнів з російськими агресорами в Донецькому аеропорту завершилося наприкінці січня. Не витримали стіни. А от українські воїни вистояли, не зламалися і здобули безсмертну славу. І тому – перемогли! Біль і вдячність спонукають нас пам’ятати про всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України…Вічна пам'ять полеглим героям! Слава живим захисникам Донецького аеропорту! Слава Україні!

Опубліковано Петром Порошенком Субота, 19 січня 2019 р.

Також виступили родичі загиблих “кіборгів” та виконували патріотичні пісні.

Нагадаємо, що сьогодні, 20 січня, в Україні відзначають День пам’яті захисників донецького аеропорту, яких за мужність та героїзм назвали кіборгами.

Читати також: Фільм “Кіборги” стали найуспішнішим проектом за кордоном.

Джерело UATV
дата 20.01.2019
категорії Випуски новин, Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV