У Конгресі США засудили агресивні дії РФ в Азовському морі

Конгресмен Браян Фіцпатрік закликав притягнути до відповідальності Володимира Путіна на саміті Великої двадцятки

uatv
26.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Конгресі Сполучених Штатів засудили агресивні дії Росії в Азовському морі. Про це йдеться в заяві конгресмена та співголови Українського конгресового кокусу Браяна Фіцпатріка.

“Зухвале порушення Росією міжнародного права в Азовському морі та провокаційні атаки щодо суверенітету України є абсолютно неприйнятними”, – заявив він.

Конгресмен закликав РФ негайно відновити свободу плавання через Керченську протоку, дозволивши українським суднам вільно використовувати українські порти.

Фіцпатрік вважає, що необхідно “притягнути до відповідальності президента РФ Володимира Путіна” і додав, що “США не мають ігнорувати агресію Росії проти України”.

“Продовження Росією нелегальної окупації Криму та її постійні спроби дестабілізувати Східну Європу прямо загрожують інтересам нашої національної безпеки. Ми не можемо ігнорувати агресію Росії проти України. Я закликаю президента та адміністрацію повною мірою притягнути до відповідальності Володимира Путіна на саміті Великої двадцятки наступного тижня. Ми повинні стояти пліч-о-пліч із народом України”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що Радбез ООН проведе екстрене засідання через агресію РФ в Азовському морі.

Джерело UATV
дата 26.11.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV