У 2017 році українська армія просунулася на фронті на 10 і більше кілометрів,– Олександр Турчинов

Усі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для бойовиків та російських військ закінчилися поразкою

uatv
13.02.2018
Фото Укрінформ–UATV
“Збройні сили України у зоні бойових дій на Донбасі у 2017 році просунулися на 10 і більше кілометрів і значно поліпшили свої позиції” , – заявив  секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов.

“Про це приємно говорити, що і 2016, і 2017 роки відрізнялися від минулих тим, що ми не віддали жодного метра своєї землі. Більше того, наші підрозділи по деяким напрямкам просунулись на 10 і більше кілометрів і покращивши свої позиції. Це факт”, – зазначив він.

За його словами, усі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для бойовиків та російських військ закінчилися фіаско, – сповіщає Укрінформ.

“Вони не змогли ні відбити жодного з населених пунктів, ні просунутися вперед. Навпаки, ще раз хочу наголосити, наші військові поліпшили свої позиції, і на сьогодні на окупованій території немає сил, які могли змінити ту лінію розмежування, що  склалася”, – сказав Олександр Турчинов.

Варто нагадати, що 2 лютого штаб АТО засвідчив  повернення населеного пункту Катеринівка Луганської області під контроль України. Раніше – 31 січня – повідомлялося, що ВСУ взяли під контроль селище Новоолександрівка в Луганській області.

 

Джерело Укрінформ
дата 13.02.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV