Туристам запропонували 3D-тури Харківщиною

Наразі картографуванням охоплено 13 районів та їхні центральні населені пункти

uatv
13.06.2018

Фото з сайта ua.igotoworld.com

Туристичні об’єкти Харківської області стали частинами 3D-турів.

Про це повідомили у прес-службі Харківської ОДА.

“Відтепер завдяки відзнятим 3D-турам, які створюють ефект присутності, можна в один клік побачити цікаві місця Харківщини, скласти маршрут мандрівки, поділитись ним із друзями. Скориставшись інструментами пошуку Google Maps, можна побачити нову актуальну інформацію – понад 100 знакових для регіону туристичних об’єктів, які було оцифровано в межах map-camp”, – кажуть у відомстві.

Наразі картографуванням охоплено 13 районів та їхні центральні населені пункти.

Протягом червня буде завершено роботу щодо створення туристичного сайту “DISCOVER KHARKIV” та віртуальних 3D-турів (панорам у 360 градусів) з туристичними об’єктами: Держпром, Кицівська пустеля, Шарівський палацово-парковий комплекс “Садиба”, Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, Національний меморіальний комплекс “Висота маршала І.С. Конєва”, Національний природний парк “Дворічанський”.

У межах кампанії цифрового перетворення Харківської області проводиться робота спільно зі студентами-волонтерами щодо аудиту суспільних об’єктів та закладів на предмет доступності для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, краєзнавець, автор низки онлайн-проектів про пам’ятники Тарасу Шевченку, дерев’яні церкви, залізничні станції Ярослав Ярошевський створив нову інтерактивну мапу залізничної, сільськогосподарської та автомобільної техніки на постаментах у різних куточках України.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV