Цинічне знущання: в МЗС висловили протест через затримання кримських татар у Москві

uatv
11.07.2019
Фото Укрінформ-UATV

В міністерство закордонних справ України висловили протест у зв’язку з протизаконним затриманням російськими силовиками 45 кримських татар, які зібралися сьогодні у Москві на мирну акцію протесту.

Про це інформує прес-служба відомства.

“Разом з вчорашнім розгоном пікету кримських татар поблизу Кремля, сьогоднішнє безпідставне затримання вкотре продемонструвало незмінність репресивної політики РФ стосовно кримських татар, спрямованої на витіснення кримськотатарського народу з тимчасово окупованого півострова”, – зазначили в МЗС.

У відомстві додали, що рішення верховного суду РФ, яке на декілька місяців зменшує багаторічні строки ув’язнення бранців Кремля, є цинічним знущанням над українськими політичними в’язнями. Воно вчергове підтверджує факт відсутності справедливого та незалежного судочинства в РФ.

Міністерство закликало міжнародну спільноту засудити дії РФ і посилити політико-дипломатичний та санкційний тиск на державу-агресора.

Такі дії мають припинити порушення прав людини та переслідування кримськотатарського народу. В МЗС додали, що Росія повинна негайно звільнити незаконно затриманих і ув’язнених громадян України.

Нагадаємо, що сьогодні у Москві затримали десятки учасників акції на підтримку фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір”.

Джерело
дата 11.07.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV