Цьогоріч на премію імені Івана Франка претендують 23 твори

uatv
12.06.2019
Фото Укрінформ-UATV

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оприлюднив список творів, які надійшли на здобуття премії ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності у 2019 році.

Про це повідомляється на сайті комітету.

Так, усього подано 23 твори. Зокрема, у номінації “За кращу публікацію у друкованих ЗМІ” – шість публіцистичних творів, опублікованих у газетах “Молодь України”, “Українська літературна газета”, “Замкова гора” (м. Біла Церква), часописі “Донеччина” (м. Краматорськ), журналі “Країна”.

Тринадцять робіт науковців із Києва, Львова, Запоріжжя надійшли на здобуття премії у номінації “За кращу наукову роботу в інформаційній сфері”.

Окрім цього, дві журналістські програми телеканалу Дніпровської міської ради “Дніпро TV” змагатимуться за премію у номінації “За кращий твір у телевізійній сфері”. Ще дві радіопрограми, які вийшли в ефірі UA:Радіо Культура та радіо “Ритм” (м. Рівне) – у номінації “За кращий твір у радіомовній сфері”.

У Держкомтелерадіо нагадали,  що премію ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року. Вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі 10 тисяч гривень у кожній номінації.

Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, котрі сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення й демократизацію українського суспільства.

Нагадаємо, нещодавно стали відомі лауреати Пулітцерівської премії в галузі журналістики, літератури, драматургії та музики.

Джерело UATV
дата 12.06.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV