Ткаченко анонсував збільшення кількості книг, вистав, фільмів українською мовою

uatv
09.06.2020
Фото Facebook Олександр Ткаченко

Новопризначений міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пообіцяв, що в нашій країні збільшиться кількість книг, вистав, кіно українською мовою.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Моя позиція – український продукт, у першу чергу, повинен бути українською мовою. Тому зроблю все, щоб ще більше продуктів – книг, вистав, кіно – з’являлись українською мовою”, – запевнив міністр.

Ткаченко нагадав, що як продюсер, він першим припинив співпрацю з Росією після 2014 року.

“Я проти показу фільмів знятих після 2014 року, як і проти показу фільмів за участі акторів, проти яких порушена кримінальна справа”, – зазначив очільник МКІП.

Також міністр закликав ухвалити закон про медіа.

“Закон індустріальний та вводить не тільки нові правила регуляції ринку, а й взагалі декларує, що окрім телебачення та друкованих ЗМІ, існує інтернет, онлайнплатформи. Досягнувши консенсусу з індустрією та європейськими партнерами, ми допрацюємо його. Вочевидь, зробивши більш ліберальним та з визначенням того, що таке мова ворожнечі“, – пояснив Ткаченко.

Окрім цього, він направив лист до прем’єра Дениса Шмигаля щодо повернення фінансування на підтримку культури. Йдеться про виділення на це 2 млрд грн.

Нагадаємо, що 4 червня міністром культури та інформполітики став Олександр Ткаченко.

Раніше парламент відправив на доопрацювання законопроєкт “Про медіа”.

Джерело UATV
дата09.06.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×