Стали відомі переможці премії імені Лесі Українки

У номінації "Літературні твори для дітей та юнацтва" премію присуджено письменниці Марії Мороз

uatv
13.06.2018

Фото з сайта Літакцент

13 червня уряд ухвалив постанову про присудження премії Кабінету Міністрів імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2017 рік.

Про це повідомляє Держкомтелерадіо.

У номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва” премію присуджено письменниці Марії Мороз (Морозенко) за книги “Іван Сірко – великий характерник”, “Іван Сірко – славетний кошовий” та повість “Я закохалася”.

У номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва” лауреатом стала художниця-графік Катерина Іванова за художнє оформлення книг “Йде до нас колядочка”, “Пісня тоненької очеретини” Василя Чухліба, “Лісовий урок” Станіслава Шаповалова.

У номінації “Кінотвори для дітей та юнацтва” премію присудили головному режисерові анімаційної студії “Новаторфільм” Степанові Ковалю за анімаційний серіал “Професіонали”.

Нагадаємо, премія присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Раніше стали відомі лауреати президентської премії “Українська книжка року”.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV