США сподіваються на продовження роботи комісії НАТО-Україна на всіх рівнях

"Угорщина й Україна розв'яжуть проблему відповідно до міжнародного права, що є в їхніх інтересах", – американський посол при НАТО

uatv
13.02.2018
Фото Укрінформ–UATV

 

Сполучені Штати Америки виступають за проведення засідань Комісії НАТО-Україна на всіх рівнях, які нині блокує Угорщина, –  заявила посол США при НАТО Кей Бейлі Хатчисон.

За словами дипломата, Америка підтримує  проведення зустрічей між НАТО і Україною, включаючи рівень глав держав та рівень міністрів., – сповіщає Укрінформ.

“Ми сподіваємося, що Угорщина й  Україна вирішують проблему  відповідно  до міжнародного права, що є в їхніх інтересах”, – наголосила вона.

Кей Бейлі Хатчинсон переконана,  що проведення засідань Комісії НАТО-Україна є важливим форматом співпраці для сторін.

Як відомо, Угорщина вже вдруге заблокувала проведення засідання Комісії Україна-НАТО на міністерському рівні через претензії до мовної статті українського Закону про освіту.

Офіційний Будапешт вважає, що норма закону щодо державної мови освіти в Україні порушує права угорської меншини. Україна відкидає ці звинувачення.

7 лютого у Міністерстві закордонних справ України повідомили про узгодження ключових питань з представниками Угорщини, в тому числі і шляхів врегулювання мовного питання. Водночас у МЗС Угорщини заперечили це.

Джерело Укрінформ
дата 13.02.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися
Топ новин на UA|TV