Сподіваюся, що суд оцінить аргументи обох сторін і ухвалить справедливе рішення, – Мазур (ВІДЕО)

uatv
10.11.2019
Фото UATV

Ветеран АТО і співробітник Секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини Ігор Мазур сподівається на справедливе рішення суду у справі про його затримання у Польщі.

Про це він сказав сьогодні, 10 листопада, під час пресконференції, повідомляє UATV.

“Я вірю в те, що польська сторона ухвалить об’єктивне рішення без усяких там спроб на них тиснути. Я просто вважаю, що буде оцінено аргументи однієї і другої сторони і справедливе рішення суду”, – зазначив українець.

Також Ігор Мазур закликав українську владу, опозицію та громадян об’єднуватися у таких ситуаціях і захищати українців, яких РФ намагається ув’язнити.

“Росія на міжнародному рівні має своїх агентів впливу, має засоби масової інформації, які подають усе таким чином, що, на жаль, можуть бути і заарештовані наші громадяни. Тому потрібно, щоб українська влада й опозиція об’єднувалися на підтримку українських громадян”, – сказав він.

За його словами, співгромадяни повинні бути обережними, подорожуючи за кордон, адже в таку ситуацію, як він, може потрапити будь-який український воїн.

“Так само можуть казати, як Марківа звинувачують, наприклад, що кожен з наших воїнів проходить за якоюсь кримінальною справою, що від його пострілу чи від якоїсь міни, яка полетіла у напрямку ворожих позицій, загинув хтось із мирного населення. І в зв’язку з цим десь можуть заарештувати – чи в Італії, чи в Туреччині, чи у Франції тощо. І я не дуже впевнений, що так усе буде проходити добре, як зараз у Польщі, коли є розуміння польської сторони, що це є політичний процес”, – додав Мазур.

Генконсул України в Любліні Василь Павлюк наголосив, що українській стороні потрібно бити на сполох і переплановувати свою роботу, адже надалі таких в’язнів може стати більше.

Раніше повідомлялося, що Мазура віддали на поруки українському консулу, сьогодні суд не відбудеться.

Джерело UATV
дата10.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×