Сьогодні українці довіряють армії більше за всі інші інституції, – Зеленський (ВІДЕО)

uatv
05.12.2019
Скрін з відео

Для того, щоб створити міцний фундамент для Збройних сил України, потрібно забезпечити постійний розвиток армії і підтримувати згуртованість у війську та країні.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу на урочистостях напередодні Дня Збройних сил України, повідомляє UATV.

“Сьогодні українці довіряють армії більше за будь-які інші органи чи інституції України, і це заслужено, адже саме ви захищаєте нашу незалежність під час війни на сході України і після незаконної анексії Криму. За захист нашого суверенітету нам довелося заплатити жахливу ціну – тисячі військових віддали життя за нашу державу”, – сказав президент.

Головне, що може забезпечити міцний фундамент для ЗСУ – це постійний розвиток. І Україна не стоїть на місці, а зміцнює свою боєздатність і вишкіл та наближає своє військо до стандартів НАТО, зазначив Володимир Зеленський.

“Це стосується повноцінного реформування всіх сфер оборони, військового управління, підготовки, озброєння, логістики і найголовніше – гідного забезпечення вас та ваших сімей”, – звернувся глава держави до військових.

Він наголосив – весь світ бачить, що ми дійсно прагнемо миру і не хочемо щодня втрачати своїх громадян. Свої території ми обов’язково повернемо. І хоч зараз ми досягаємо цього дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію будь-якої держави впевненішою та міцнішою, запевнив Зеленський.

“На жаль, ми маємо гіркий досвід і знаємо, що може бути, коли країна не готова захищати свої державні інтереси. Саме тому після досягнення довгоочікуваного миру армія не перестане бути нашим пріоритетом, бо це запорука нашого подальшого розвитку, нашої незалежності, права на самостійний вибір нашого власного шляху, яким рухається Україна”, – сказав президент.

Другою важливою складовою для міцного фундаменту Збройних сил Зеленський назвав згуртованість – як у війську, так і в країні загалом. Також він привітав українських волонтерів з їх святом, яке відзначається сьогодні, 5 грудня, і наголосив, що вони є безпосередніми учасниками розбудови українського війська.

“І третя дуже знакова складова для нашого війська – це правда, і вона на нашому боці. І цим все сказано. Це наша країна, і наша земля”, – зазначив глава держави.

Читайте також: “Рухаємося в правильному напрямі”: військовий експерт прокоментував реформу звань в українській армії

Джерело UATV
дата 05.12.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×