Сьогодні парламент розгляне законопроекти про трансплантацію органів, зміну клімату та питання ратифікації

Із 16:00 депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах

uatv
16.05.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це йдеться у порядку денному Ради на 16 травня, опублікованому на сайті парламенту.

На початку нардепи розглянуть проект постанови №6129 “Про проведення парламентських слухань на тему: “Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату”.

Після цього передбачено розгляд питань ратифікації. У цьому блоці Рада планує ухвалити два урядових законопроекти “Про ратифікацію Генеральної Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони” (№0145) і “Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень” (№0153).

Далі парламентарії можуть ухвалити у першому читанні проект закону №8116 “Про внесення змін до деяких законів України щодо підстав проведення експертизи”.

Друге читання у середу має пройти нова редакція законопроекту №2386а-1 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров’я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині”.

Також депутати планують розглянути проект постанови №6586 “Про затвердження голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України”.

Окрім того, у першому читанні заплановано розгляд законопроекту №5054 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист” і проекту №2545 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді”.

Джерело UATV
дата 16.05.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV