На UATV стартував цикл сюжетів “Шлях до Європи. Шлях успіху”

У випусках показано, як українські бізнесмени успішно конкурують зі світовими виробниками

uatv
30.07.2018

Фото UATV

30 липня на телеканалі іномовлення України UATV стартує цикл сюжетів про історії українських підприємців, які за підтримки Європи змогли реалізувати найсміливіші бізнес-ідеї,  – “Шлях до Європи. Шлях успіху”.

Впродовж тижня у випусках новин глядачі побачать п’ять історій успіху українських підприємців.

“Українці роблять дивовижні речі: створюють технологічні інновації, виготовляють якісну техніку на сучасних підприємствах, вирощують смачні й екологічні продукти харчування.  Але багато наших бізнесменів бояться виходити на ринки Європи, бо не впевнені у своїх силах, – коментує автор циклу сюжетів, журналіст UATV Юлія  Крючкова. – Ми знайшли людей, які побороли свої страхи й довели, що їхні товари та послуги запитані у світі, а іноземні компанії готові співпрацювати з ними. Але цим успіхам передували роки тяжкої праці, інвестицій, розробок, вдосконалення виробництва для створення якісного продукту. Цей шлях українських бізнесменів ми й хотіли відслідкувати, показати різні “рецепти”.

За словами журналістки, цикл сюжетів демонструє, що європейський ринок відкритий для українських товарів, особливо після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. А українські бізнесмени можуть гідно конкурувати зі світовими виробниками.

Цикл сюжетів “Шлях до Європи. Шлях успіху” виходитиме на телеканалі з 30 липня по 3 серпня у випусках новин російською та англійською мовами.

Нагадаємо, на початку липня на телеканалі іномовлення України UATV виходив цикл соціальних сюжетів “Національні громади: життя в Україні”.

Джерело UATV
дата 30.07.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV