Sea Breeze-2018: пілоти провели показові маневри повітряного бою (ФОТО)

Також льотчики відпрацювали евакуацію пораненого на третій Мі-14

uatv
12.07.2018

Фото Укрінформ-UATV

12 липня авіатори ВПС виконали показові маневри на аеродромі Кульбакіно Миколаївської області.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Спочатку над аеродромом і околицями з ревом пронісся винищувач МІГ-29. Пілот демонстрував фігури вищого пілотажу, зробив “мертву петлю” і “бочку”, пікірував на малу висоту і знову високо здіймав у небо”, – йдеться у тексті.

Заступник командира Сакської авіабригади, полковник Микола Плескач пояснив, що льотчик відпрацьовував маневри, що застосовуються у повітряному бою. Це була імітація бою, яка доводить високий рівень підготовки пілота.

Потім пара вертольотів Мі-14 відпрацьовувала техніку ухилення від засобів ППО противника.

“У бойовій обстановці такі вертольоти діють в парі. Один опускає у воду локаційне обладнання, щоб засікти підводний човен ворога і передає його координати іншому. Той вже кидає глибинну бомбу або випускає торпеду”, – розповів командир вертольота Кирило Корняк.

Також льотчики відпрацювали евакуацію пораненого на третій Мі-14. Машина зависла над місцем лиха на висоті 20 метрів, рятувальна бригада підняла потерпілого нагору на тросі.

Нагадаємо, учасники навчання, яке триватиме з 9 по 21 липня, відпрацюють завдання, погоджені багатонаціональним штабом із планування та ведення морських операцій відповідно до стандартів НАТО, в Одеській та Миколаївській областях і в північно-західній частині Чорного моря.

Також повідомлялося, що молдовські військові візьмуть участь у навчаннях Sea Breeze-2018 в Україні.

Раніше в порт Одеси прибув американський есмінець.

Джерело Укрінформ
дата 12.07.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV