Результат від карантину вихідного дня стане помітним за два тижні, – Степанов

uatv
21.11.2020
Фото Facebook Максима Степанова

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що результат від карантину вихідного дня стане помітним мінімум за два тижні.

Про це він сказав у своєму відеозверненні, інформує UATV.

“Сьогодні вступив у дію карантин вихідного дня. Це вже другі вихідні, в які він буде діяти. Давайте будемо відвертими: на минулих вихідних дотримання карантину вихідного дня було так собі. Ми бачили в ЗМІ численні зупинки роботи або закладів громадського харчування, або фітнес-центрів зі сторони поліції”, – зазначив очільник МОЗ.

Міністр наголосив, що дотримання встановлених в країні протиепідемічних правил, зокрема передбачених карантином “вихідного дня”, дозволить уникнути колапсу медичної системи і введення повного локдауну.

“Я абсолютно впевнений, і такої ж думки наші епідеміологи: якщо ми будемо дотримуватись заходів, введених в країні, ми зможемо уповільнити розповсюдження COVID-19. Якщо ми зупинимось на 12-13 тисячах нових випадків на добу, то наша система це витримає”, – переконаний Степанов.

За його словами, дотримання всіх протиепідемічних заходів – життєва необхідність.

“Неможливо на наступний день після карантинних обмежень побачити відповідне зменшення хвороби. Результат ми очікуємо мінімум за два тижні після дійсно проведеного карантину вихідного дня”, – сказав міністр охорони здоров’я.

Нагадаємо, що в Україні за добу виявили 14 580 випадків COVID-19. У світі кількість інфікованих наближається до 58 млн.

Джерело UATV
дата 21.11.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×