Реалізація “Північного потоку-2” – повна залежність Європи від Росії, – Володимир Гройсман

Ситуація в Азовському морі - ще один доказ незаконних намірів РФ

uatv
18.09.2018

Фото з сайта kmu.gov.ua

Будівництво газопроводу “Північний потік – 2” призведе до повної залежності європейських країн  від Кремля.

У цьому переконаний прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, про що заявив в інтерв’ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung, передає Урядовий портал.

Глава уряду наголосив,  що Москва під натиском світової громадськості може піти на поступки, пообіцяти транзит газу через Україну в обмін на запуск “Північного потоку – 2”. І зауважив, що  немає жодної гарантії того, що РФ виконає обіцянку.

“Реалізація “Північного потоку 2″ – це повна залежність від Росії”, – резюмував Володимир Гройсман. А в якості альтернативи проекту, за словами прем’єр-міністра, європейським партнерам українська сторона пропонує спільно управляти транзитними лініями.

Він також звернув увагу, що ситуація в Азовському морі, де постійно затримуються міжнародні судна, – ще один доказ незаконних намірів агресора. “Це серйозний сигнал світу, який вимагає серйозної відповіді міжнародної спільноти. Ми реагуємо на це дипломатичними та правовими засобами, а також посилюємо нашу обороноздатність», – вважає прем’єр-міністр.

Нагадаємо, депутати Швеції не підтримують будівництво російського газопроводу “Північний потік-2”. 

Джерело Урядовий портал
дата 18.09.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV