Пристайко сьогодні відвідає Люксембург і Брюссель

uatv
14.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

У понеділок, 14 жовтня, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко здійснить робочі візити у Брюссель (Бельгія) та Люксембург (Велике Герцогство Люксембург).

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України, інформує UATV.

У Люксембурзі Пристайко візьме участь у міністерському засіданні “Групи друзів України в ЄС” на полях засідання Ради ЄС у закордонних справах. Він прибуде туди на запрошення верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки, віце-президента Європейської Комісії Федеріки Могеріні та очільників МЗС держав-членів ЄС.

“Вадим Пристайко поінформує партнерів про впровадження комплексних реформ в Україні, безпекову ситуацію на Донбасі та стан підготовки до саміту у Нормандському форматі”, – йдеться в повідомленні.

Також у Брюсселі глава українського зовнішньополітичного відомства стане учасником засідання Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах. Учасники заходу обговорюватимуть ситуацію на Донбасі в контексті агресії РФ і зусиль України з реалізації Мінських домовленостей.

Крім цього, Пристайко проведе низку двосторонніх зустрічей з очільниками МЗС держав-членів ЄС і високопосадовцями інституцій Євросоюзу.

Нагадаємо, раніше Вадим Пристайко повідомляв, що новий обмін полоненими стосуватиметься кількох груп людей.

Джерело UATV
дата14.10.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×