Президент закликає ВР та уряд знайти компроміс щодо роботи малого бізнесу, – Єрмак

uatv
19.11.2020
Фото ОП

Розв’язати проблеми фізичних осіб-підприємців, зокрема щодо порядку використання касових апаратів, потрібно якнайшвидше. До цього закликав Верховну Раду і Кабмін глава Української держави Володимир Зеленський.

Про такі результати проведеної вчора, 18 листопада, селекторної наради повідомив керівник ОП Андрій Єрмак, інформує UATV з посиланням на пресслужбу президента.

Єрмак зазначив, що через пандемію та економічну кризу чи не найбільше страждає дрібний бізнес. Тому держава повинна допомагати підприємцям.

“Президент України категорично незадоволений тим, що український парламент досі не може разом з урядовцями та представниками підприємницьких організацій знайти компромісне рішення щодо запровадження касових апаратів. Тому він сьогодні (18 листопада – ред.) доручив провести селекторну нараду – разом з урядовцями ми маємо допомогти депутатам”, – сказав керівник ОП.

На нараді обговорили, зокрема, скасування фіскалізації усіх операцій, про які податкові органи вже мають потрібну інформацію, особливо тих, які здійснюються дистанційно, за допомогою фінансових посередників (банків і платіжних систем).

За словами Єрмака, учасники наради погодилися, що варто скасувати норму, згідно з якою покупцеві мають виплатити 100% вартості придбаного товару, якщо він поскаржився на продавця за порушення порядку здійснення розрахункових операцій (так званий кешбек). Також мова йшла про необхідність вдосконалити систему штрафів і зменшити їхні розміри для дрібного бізнесу, щоб стимулювати їх працювати легально.

Крім цього, керівник Офісу президента додав, що податкові органи мають звертати більше уваги на роботу великих підприємств, які намагаються ухилитися від сплати податків, прикриваючись ФОПами. У той же час невеликий бізнес має вільно дихати та спокійно працювати.

Нагадаємо, раніше у Мінекономіки розповіли про механізми підтримки бізнесу під час карантину.

Читайте також: “Держава нікого не залишить наодинці”: хворий на коронавірус Володимир Зеленський звернувся до українців

Джерело UATV
дата 19.11.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×